pl en

Szkoła Biznesu
Wybierz swoją ścieżkę kształcenia

O projekcie

SZKOŁA BIZNESU to starannie wyselekcjonowane produkty edukacyjne wspomagające pracę menedżerów i kadry zarządzającej, oparte nie tylko na tradycyjnych formach warsztatowo – wykładowych, lecz także innowacyjnych formach praktycznych i wspomagających pracę kadry kierowniczej oraz sprzyjających rozwojowi biznesu.

Dwa programy językowe MBA Programy Executive MBA realizowane w Wyższej Szkole Gospodarki, powstały w wyniku wieloletniej współpracy z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie oraz Maastricht School of Managment z Holandii. Łącząc wspólne, wieloletnie doświadczenia stworzyliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną skierowaną do profesjonalistów – praktyków, dzięki czemu menedżerowie mogą wybierać pomiędzy studiami polsko - lub angielskojęzycznymi.

List Dyrektora rekomendujący Szkołę Biznesu MBA

Aktualności
 • Dzień Warsztatów Biznesowych - 4.06.2016

  Już 4 czerwca od godziny 9.00 w budynku IDEA Przestrzeń Biznesu w Bydgoszczy przy ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 odbędą się intensywne szkolenia, których program przewiduje zdobycie wiedzy, przećwiczenia jej z prowadzącym i nabranie umiejętności wykorzystania zdobytej podczas warsztatów wiedzy w praktyce.

   

 • I Międzynarodowa Konferencja NEURO - Dziękujemy za udział

  19 kwietnia br. w Wyższej Szkole Gospodarki
  gościliśmy wspaniałe osobowości prelegentów, uczestników i partnerów.
  Wszyscy otrzymaliśmy pozytywną moc energii do działania i lepszego wykorzystania swojego potencjału.


  Szczegóły fotorelacji na naszym profilu FB - znajdziesz tutaj

 • I Międzynarodowa Konferencja NEURO - Muszisz tu być.

  Wspólna Inicjatywa
  CONCRET Anna Urbańska i Szkoła Biznesu MBA


  Wydarzenie to jest skierowane do zarządzających i pracowników firm oraz osób związanych z oświatą, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań na ulepszenie swoich działań.

  Podczas Konferencji będą omawiane tematy związane z biznesem, m.in.: zarządzanie, marketing, potencjał firmy, sprzedaż w oparciu o badania nad aktywnością mózgu. Elementem dodatkowym będzie poruszany temat wykorzystania neurowiedzy w zdrowiu oraz nauczaniu.

  UWAGA - możliwość wydania PUBLIKACJI W MONOGRAFII NAUKOWEJ


  ZAPRASZAMY
   

Zamów informator

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

ul. Garbary 2, Budynek C 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

e- mail: mba@byd.pl

Śledz nas