pl en

Szkoła biznesu
Wybierz swoją ścieżkę kształcenia

O nas

SZKOŁA BIZNESU to starannie wyselekcjonowane produkty edukacyjne wspomagające pracę menedżerów i kadry zarządzającej, oparte nie tylko na tradycyjnych formach warsztatowo – wykładowych, lecz także innowacyjnych formach praktycznych i wspomagających pracę kadry kierowniczej oraz sprzyjających rozwojowi biznesu.

Program MBA realizowany w Wyższej Szkole Gospodarki, powstał w wyniku wieloletniej współpracy ze STRUCTOGRAM® Polska, szwajcarskim Partnerem IBSA w Lucernie. Łącząc wspólne, wieloletnie doświadczenia stworzyliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną skierowaną do profesjonalistów – praktyków, dzięki czemu menedżerowie mogą wybierać studia MBA z różnych obszarów.

Program MBA we współpracy ze STRUCTOGRAM® Polska po raz pierwszy w Bydgoszczy.

Kształcenie hybrydowe w Szkole Biznesu MBA

Sytuacja sanitarna w kraju spowodowana wirusem COVID-19 i brak możliwości realizacji nauczania stacjonarnego na Uczelni, w ostatnich miesiącach, spowodowała konieczność przejścia z kształcenia w kontakcie bezpośrednim na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod i technik pracy na  odległość. Efektem tych działań jest wypracowanie wielu efektywnych rozwiązań w zakresie stworzenia środowiska kształcenia hybrydowego, które wiąże tradycyjne prowadzenie zajęć w sali dydaktycznej z kształceniem zdalnym.

Zespół trenerów Uczelni dostosował istniejące programy kształcenia na studiach podyplomowych, studiach MBA, kursach i szkoleniach dając możliwość elastycznego wiązania zajęć stacjonarnych z zajęciami on-line.

Dzięki temu, że mamy ogólnodostępny Internet możemy korzystać z różnych narzędzi cyfrowych (np. platformy e-learningowe, komunikatory, media społecznościowe) pozwalających na kontakt trenera z uczestnikiem. Uczelnia planuje, że w najbliższej przyszłości oferta Szkoły Biznesu MBA będzie w 100% dostosowana do nauczania hybrydowego, co umożliwi słuchaczom indywidualizację nauczania, dzięki dostępowi do wielu materiałów w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Środowisko kształcenia hybrydowego, to nie tylko nauczanie łączące zajęcia bezpośrednie i zdalne. To także perspektywa zapoznania się z ofertą Szkoły Biznesu MBA, wyboru formy kształcenia oraz możliwość dokonania wszelkich formalności związanych z podejmowaniem nauki poprzez system wirtualnej rekrutacji WSG.

Tworząc środowisko nauczania hybrydowego pamiętaliśmy również o zapewnieniu zdalnej obsługi słuchaczy, która realizowana jest dzięki komunikowaniu się pracowników z grupą za pośrednictwem platformy e-lerningowej, na której zamieszczane są informacje  organizacyjne związane z procesem kształcenia na studiach podyplomowych, studiach MBA i kursach począwszy od planów zajęć, przez materiały dydaktyczne, czy wytyczne do procesu dyplomowania, po podanie terminu odbioru świadectwa ukończenia studiów podyplomowych czy zaświadczenia/certyfikatu ukończenia kursu/szkolenia.

Zespół Szkoły Biznesu MBA tworzą specjaliści od organizacji kształcenia, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić realizację usługi rozwojowej na najwyższym poziomie, wykorzystując zdalne (aplikacja 3CX, MS TEAMS, e-mail), jak i bezpośrednie formy kontaktu.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

Aktualności
 • TRWA REKRUTACJA NA STUDIA MBA

  Jakie masz plany na rozwój zawodowy?

  Chcesz poznać najlepszych praktyków biznesu?


  Wybierz MBA w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy!

  Te STUDIA są dla Ciebie!

  Zapisz się w miesiącach wakacyjnych – lipiec/sierpień i skorzystaj z promocji wpisowego:

  • 400 zł 100 zł

  Wejdź na wyższy poziom profesjonalizmuyes

  SPRAWDŹ ZASADY REKRUTACJImail

   

 • LETNIA AKADEMIA WYSTĄPIEŃ

  Jak nie zmarnować wakacji?

  1. zaplanować urlop

  2. zaplanować czas na rozwój

  3. pogodzić jedno z drugim

  WYBRAĆ MĄDRZE! czyli jak?

  Oferty wakacyjne krążą jak drony z zamiarem upolowania Twojej uwagi i zapuszczenia wabia, w okresie rozprężenia i rozpieszczania siebie łatwiej ulegać pokusom...czyż nie?

  Przemyśl zatem czego NAPRAWDĘ potrzebujesz, zanim złowi Cię oferta, zastanów się czy zakup danej usługi lub produktu jest właśnie tym, na co chcesz przeznaczać pieniądze i energię?

  Osobiście polecam inwestycję w CENNĄ kompetencję z nurtu TOP5 na rynku, która sprawdzi się długofalowo, przyniesie trwałe rezultaty i podniesie Twoją efektywność biznesową na wielu poziomach napędzając sprzedaż. W skrócie : OPŁACA SIĘ

  Masz aż 4 SZANSE by skorzystać z LETNIEJ AKADEMII WYSTĄPIEŃ - czyli programu immersyjnego dla wszystkich, którzy chcą się odnaleźć i poczuć pewnie w przemawianiu do 3, 15, 60, 200 czy 5000 osób.

  54 godziny, 6 dni, intensywna praca z 3 trenerami, mówcami i przedsiębiorcami z pasją do zaszczepiania umiejętności miękkich. W pakiecie poczucie humoru i świetna atmosfera

  Tryb mieszany : 60% zajęć zdalnie, 40% stacjonarnie.

  Kameralne grupy

  Termin: 19-21.2022 r.

  Szczegóły programowe i warunki uczestnictwa znajdziesz tutaj : https://certyfikaty.byd.pl/id,1646/oferta-lato

 • WEBIAR Zasady korygowania dokumentów rozliczeniowych – skrócenie okresu składania korekt

  Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń, Szkoła Biznesu Wyższej Szkoły Gospodarki
  w Bydgoszczy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy

  zapraszają na BEZPŁATNY WEBINAR  

  21 kwietnia godz. 10.00

  Zasady korygowania dokumentów rozliczeniowych – skrócenie okresu składania korekt

  Szczegółowe informacje: www.mba.byd.pl 

Zamów informator

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

Bud. C, pok. C005 ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

mba@byd.pl

Śledz nas