pl en

Szkoła biznesu
Wybierz swoją ścieżkę kształcenia

O nas

SZKOŁA BIZNESU to starannie wyselekcjonowane produkty edukacyjne wspomagające pracę menedżerów i kadry zarządzającej, oparte nie tylko na tradycyjnych formach warsztatowo – wykładowych, lecz także innowacyjnych formach praktycznych i wspomagających pracę kadry kierowniczej oraz sprzyjających rozwojowi biznesu.

Dwa programy językowe MBA Programy Executive MBA realizowane w Wyższej Szkole Gospodarki, powstały w wyniku wieloletniej współpracy z Zachodniopomorską Szkołą Biznesu w Szczecinie oraz Maastricht School of Managment z Holandii. Łącząc wspólne, wieloletnie doświadczenia stworzyliśmy wyjątkową ofertę edukacyjną skierowaną do profesjonalistów – praktyków, dzięki czemu menedżerowie mogą wybierać pomiędzy studiami polsko - lub angielskojęzycznymi.

List Dyrektora rekomendujący Szkołę Biznesu MBA

Aktualności
 • Program Executive MBA - zapisz się!

  Menedżerowie z dyplomem MBA zarabiają średnio trzy razy więcej niż osoby z tytułem magistra, co wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń firmy Sedlak & Sedlak.

  Sprawdź to! Zapisz się na Executive Master of Business Administration

  Executive Master of Business Administration to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów i umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich.

  Zapraszamy!

 • Project Manager 360° - NOWOŚĆ !

  Chcesz wiedzieć jak realizować projekty w oparciu o najlepsze międzynarodowe doświadczenia w tej dziedzinie? Chcesz zdobyć umiejętność administrowania wszystkimi istotnymi aspektami projektów? Zapraszamy Cię do zapoznania się z programem jedynych w Polsce studiów opartych w całości o brytyjskie standardy zarządzania. Sprawdź program kierunku http://www.mba.byd.pl/id,408/project-manager-360

  W programie szkolenia akredytowane (potwierdzone certyfikatem ukończenia kursu akredytowanego):
  1) PRINCE2®,
  2) AgilePM®,
  3) M_o_R®,
  4) Change Management.

  Dla studentów możliwość podejścia do certyfikacji międzynarodowej w zakresie każdej z wymienionych metodyk.

  ZAPRASZAMY!

 • Trwa rekrutacja na studia Master of Public Administration

  Wzorem najlepszych europejskich uczelni proponujemy studia Master of Public Administration umożliwiające podniesienie kwalifikacji.

   


  Jesteś pracownikiem administracji publicznej lub chcesz być liderem spraw publicznych?
  Ten program jest dla Ciebie!

   

  Szczegóły oraz zapisy:
  http://www.mba.byd.pl/id,40/master-of-public-administration

  Zapraszamy!

Zamów informator

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

ul. Garbary 2, Budynek C 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

e- mail: mba@byd.pl

Śledz nas