pl en

Aktualności
Szkoła biznesu MBA

WEBINARIUM Wystąpienia publiczne

Centrum Kształcenia Podyplomowego i Szkoleń, Szkoła Biznesu Wyższej Szkoły Gospodarki
w Bydgoszczy zaprasza na WEBINAR  

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

TERMIN: 20 październik 2020, godz. 12.00 – 14:00

CENA: 50 zł brutto/os.

Podczas webinaru porozmawiamy o 6 kluczowych obszarach wystąpień, które warunkują sukces sceniczny oraz powodzenie każdego przemówienia również w kontekście poza sceną oraz pracy zdalnej w formie online.

ZAREZERWUJ CZAS DLA SIEBIE, DOWIEDZ SIĘ CO TO JEST:

Trema. Jak skutecznie opanować stres przed występowaniem publicznie, tak, byzniwelować jego destrukcyjne skutki oraz łatwiej osiągać cel przemówienia.

Struktura. Poznasz metodę określania celu wystąpienia. Omówimy poszczególne elementy najbardziej istotne dla wystąpienia, poznasz też kilka łatwych, przystępnych struktur, które bez trudu możesz zastosować w swoim wystąpieniu, by było zrozumiałe, ciekawe i sensowne dla Twoich odbiorców.

Przygotowanie. Opowiem Ci o tym co i w jaki sposób przygotować, by Twoje wystąpienie stało się przyjazną dla odbiorcy całością, wywarło zamierzony efekt i pozwoliło Ci osiągnąć określony cel.

Warsztat i budowanie autorytetu. Dowiesz się o tym, nad jakimi elementami warsztatowymi warto popracować drogą praktycznych ćwiczeń, by odbiór Ciebie jako mówcy i Twojego wystąpienia pozytywnie przekładał się na cele biznesowe, bądź edukacyjne.

Przykuwanie uwagi, dialog z publicznością. Istotnym komponentem sztuki przemawiania jest umiejętność budowania i utrzymywania zainteresowania publiczności oraz budowania z nią więzi. Podam Ci sposoby i przykłady nawiązywania dobrej relacji z Twoimi odbiorcami.

I na deser o tym jakich błędów warto unikać i dlaczego oraz czas na Twoje pytania.

 

 LENA WACHOWIAK – trener biznesu i kompetencji miękkich, trener wystąpień publicznych i autoprezentacji w Speechmasters.pl, mentor w obszarze przemawiania, mówczyni, konferansjerka, profesjonalna ewaluatorka. Pomysłodawczyni i Organizatorka Konferencji Kody Kobiecości,  tłumaczka, autorka tekstów, aktywna i zaangażowana społeczniczka. Inicjatorka społecznościowej grupy wsparcia - „Kryzysownik”.Założycielka i liderka 3 bydgoskich klubów: Toastmasters Speakers Zone – anglojęzycznego klubu mówców i liderów, English Speaking Club – klubu konwersacyjnego dla osób anglojęzycznych oraz Business Zone Mastermind – klubu praktycznego treningu wystąpień publicznych i kompetencji miękkich dla przedsiębiorców. Autorka programu „Wielcy mówią” na kanale YouTube z udziałem osobistości ze świata nauki, kultury, biznesu, mediów, sztuki. Jej życiowe motto brzmi : „Najważniejsze wyprawy w życiu to wychodzenie ludziom naprzeciw”, dlatego uwielbia rozmawiać i uczyć się od innych, zaprasza do współpracy ciekawych ludzi biznesu, kultury i sztuki, nagrywa wywiady, w których eksponuje wartości przekazywane przez rozmówców, słucha, pisze, inspiruje, tworzy. W ludziach i świecie poszukuje prawdy, piękna, dobra i harmonii. Zakochana w słowie mówionym i pisanym, niestrudzona poszukiwaczka adekwatnych form wyrazu dla istotnych treści.

 

Zapisz się wypełniając formularz zgłoszeniowy ze strony http://www.mba.byd.pl/id,308/webinaria-wsg

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym informatorem.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

ul. Garbary 2, Budynek C 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

e- mail: mba@byd.pl

Śledz nas