pl en

BIZNESOWE PORANKI w WSG

BIZNESOWE PORANKI w WSG

Poranki Biznesowe w Wyższej Szkole Gospodarki to comiesięczne cykliczne spotkania networkingowe, dla przedsiębiorców z danego miasta. To doskonała okazja do zaprezentowania oferty swojej firmy i nawiązanie wzajemnych relacji biznesowych, wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w przyjaznej atmosferze. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów. Każde poranne spotkanie prowadzone jest w jednej tematyce przez znanych specjalistów/trenerów i przedstawicieli instytucji.


                           

Szkoła Biznesu MBA

zaprasza na

BIZNESOWE PORANKI w WSG

w temacie

JAK EFEKTYWNIE KORZYSTAĆ Z LINKEDIN


Termin spotkania: czwartek, 25 kwietnia 2019 r.,godziny: 9:00 - 11:30
miejsce: Wyższa Szkoła Gospodarki, ul. Garbary 2, 85-229 Bydgoszcz
bud C, sala Konwentu i Senatu (I piętro)

 

LinkedIn to jedno z najlepszych narzędzi online, pozwalające na nawiązywanie biznesowych kontaktów. Od dawna wiadomo już, że służy nie tylko osobom poszukującym nowej pracy, ale także przedsiębiorcom, którzy chcą dotrzeć do nowych klientów.

Chociaż w Polsce LinkedIn dynamicznie się rozwija, wciąż wiele osób nie wie, jak z niego korzystać w sposób najbardziej efektywny, jak rozszerzać sieć swoich kontaktów i pozyskiwać klientów.

Podczas szkolenia pokażemy case study dobrych praktyk na LinkedIn. Pokażemy także, jak nawiązywać relacje biznesowe oraz zainteresować swoją działalnością potencjalnych klientów.

Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, freelancerów oraz wszystkich osób, które chcą w sposób efektywny korzystać z LinkedIn.

Szkolenie trwa 2 godz.

O trenerze:

Joanna Cieślak-Ospalska

Lubi mówić o sobie, że jest zwierzęciem medialnym – ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w mediach (głównie w radiu) i w PR-ze. Jest trenerem oraz konsultantem ds. public relations i marketingu internetowego. Zajmuje się strategiami komunikacyjnymi i wizerunkowymi dla małych i średnich firm. Działania obejmują budowanie wizerunku zarówno w mediach tradycyjnych, jak i w mediach społecznościowych, komunikację marketingową oraz content marketingową. Dużą część jej działań zajmuje marketing internetowy, z naciskiem na media społecznościowe. Prowadzi szkolenia, konsultacje oraz wykłady. 

Jest także autorką podcastu PositiveMindPl, w którym dzieli się swoją wiedzą dotyczącą budowania marek osobistych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!
Liczba miejsc ograniczona.

 

Zapisy na poniższym formularzu

Formularz zgłoszeniowy

Zapisz się na - BIZNESOWE PORANKI w WSG

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym informatorem.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do naszego newslettera.

Kontakt

ul. Garbary 2, Budynek C 85-229 Bydgoszcz

tel. +48 52 567 00 14

e- mail: mba@byd.pl

Śledz nas